December 13, 2018 - ، ساعت 14:55
 
 
تودیع و معارفه دو سر برد


صبح ساحل ، اجتماعی - انتصاب بجا و شایسته مدیرکل جدید آموزش‌وپرورش هرمزگان پس از فراز و نشیب‌های فراوان انجام شد و بالاخره جناب آقای موسی دادی زاده سکان هدایت آموزش‌وپرورش استان را به عهده گرفت.

 

موسی دادی زاده از چهره‌های باسابقه آموزش‌وپرورش فردی که با اجماع تمام نمایندگان، استاندار به جهت توان و فعالیت پرتلاش خود که آشنا به درد آموزش‌وپرورش است انتخاب گردید و ما نیز از انتخاب یک نیروی توانمند بومی در این سمت مهم خرسندیم و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم تا بتواند همانند دانش هاشمی پور منشأ خیروبرکت برای استان عزیزمان هرمزگان باشد.

\r\n

فرصت را باید مغتنم دانست و از تلاش‌های بی‌شائبه و مجدانه دانش هاشمی پور و تیم مدیریتی همراه ایشان تقدیر نمود. فعالیت جانانه‌ای که استان هرمزگان را به رده‌های برتر آموزشی و ورزشی در سطح کشور رساند و سطح علمی آموزش‌وپرورش استان را نه‌تنها ارتقا بخشید بلکه نگاه ملی به استعداد و توانایی‌های هرمزگانی‌ها را نیز به خود جلب کرد.

 

تا آنجا که شاهد حضور دانش آموزان استان در رتبه‌های برتر کنکور سراسری بعد از استان تهران ازنظر تعداد رتبه بودیم و دیگر شاخصه‌هایی مثل بهبود امکانات و افزایش سطح کیفی فضاهای آموزشی و حرکت در مسیر پیشرفت، همه این موارد مدیون کوشش خستگی‌ناپذیر فرزند هرمزگانی است که نگاه مقام عالی وزارت را نیز متوجه خود ساخت و باعث شد وزیر محترم تصمیم به استفاده از تجربه، تخصص و توان ایشان در سمت یکی از مدیران کل وزارت آموزش‌وپرورش بگیرد.

 

حضور نیروهای بومی در سطح وزارتخانه همواره به‌عنوان نقطه قوت استان‌ها مطرح بوده و باید به این مهم توجه داشت که فارغ از هرگونه نگاه سیاسی و جناحی اولویت اصلی باید حمایت از مهاجرت مدیران توانمندمان در مناصب ستادی وزارتخانه‌ها باشد تا بتوان با بهره‌گیری از این ظرفیت روند رشد استان را سرعت بخشید و مسیر رشد را تسهیل کرد. تخصیص به‌موقع اعتبارات، بهره‌گیری بیشتر از امکانات، آشنایی با نظام فکری در سطح عالی تصمیم‌گیری‌ها ازجمله مواردی است که در مسیر توسعه موردنیاز است.

 

یکی از وظایف رسانه حمایت از این مهم است و ما نیز در مجموعه صبح ساحل برای دانش هاشمی پور آرزوی توفیق در سنگر جدید داریم و امیدواریم حضور ایشان در وزارت خانه،‌حرکت جدیدی برای توسعه آموزش‌وپرورش هرمزگان و توجه ملی به این استان باشد و بتواند با حضور خود چرخ توسعه آموزش‌وپرورش استان را با سرعت بیشتر روی ریل پیشرفت قرار دهد.

 

مع‌الوصف امیدواریم حضور یک نیروی کارآمد بومی در جایگاه مدیرکلی آموزش‌وپرورش هرمزگان و خیز یک مدیر شایسته بومی دیگر برای انتصاب در سمت مدیرکلی یکی از ادارات کل وزارت خانه برای استان سرشار از خیر و منفعت باشد، انشاالهارسال شده: ساعت: 8:40

کلمات کلیدی: موسی دادی زاده ، سکان هدایت ، آموزش‌وپرورش استان

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
جذب 20 هزار نیرو در آموزش‌وپرورش استان هرمزگان

آخرین وضعیت دانش آموزان مصدوم هرمزگانی سانحه واژگونی اتوبوس در داراب

تحصیل بیش از13 هزار هنرجو در هنرستان‌های هرمزگان

«دانش» شرایط حضور در انتخابات هیات تکواندو هرمزگان را نداشت

مدیرکل جدید آموزش و پرورش هرمزگان منصوب شد