December 13, 2018 - ، ساعت 15:33
 
 
منطقه آزاد جدید،جاسک خواهد بود


صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان بیان کرد: هنر در اینجاست که انسان بتواند در دوران هر چند کوتاه خدمت خود با جهت گیری ها و اندیشه سازنده و برنامه های که دارد توفیق الهی کسب کند.

به گزارش ایسنا،  فریدون همتی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد  کیش، با بیان اینکه هماهنگی، همدلی و فهم مشترک جایگاه استان و مناطق آزاد، ظرفیت های اقتصادی و موقعیت استراتژیک استان، طی مدت مدیریت انصاری لاری در سطح بسیار خوبی بوده و آثار این هماهنگی هم در استان و هم درکیش دیده می شود، خاطرنشان کرد: به شما اطمینان می دهم با شناختی که از مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش دارم، انتخاب وی با اندیشه، تدبر و فکر بوده است و جایگزین بسیاری خوبی برای دکتر انصاری لاری خواهند بود و خلا ایشان را احساس نخواهید کرد.

استاندار هرمزگان با تأکید بر اینکه حمایت ها و پشتیبانی های هرمزگان از مناطق آزاد ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: منطقه آزاد جدیدمان جاسک خواهد بود و علاوه بر آن سازمان توسعه مکران داریم که به وسعت سه شهر طبق قانون مناطق آزاد فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

همتی در پایان خاطرنشان کرد: در شرایطی که در جنگ مستقیم اقتصادی با دشمن قرار داریم، فعالان اقتصادی باید راهکارها و برنامه هایی داشته باشند تا در حوزه تولید، تجارت و صادرات و واردات شرایط به شکلی باشد که مردم، مشکلی احساس نکنند .ارسال شده: ساعت: 8:36

کلمات کلیدی: فریدون همتی ، آئین تکریم و معارفه ، مدیرعامل سازمان ، منطقه آزاد کیش

برچسب‌ها: سیاست
 
 
شهرداری بندرعباس اعلام شد

مطالبات بازنشستگان تا پایان سال پرداخت می شود

آغاز دوره های آموزش حرفه ای تاکسیرانی

مدیرعامل منطقه آزاد قشم می رود؟

از رکاب زن البرز تا خلیج فارس تقدیر شد