December 14, 2018 - ، ساعت 12:12
 
 
«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت


صبح ساحل، ورزشی _ سفید ونارنجی پوشان شهرداری بندرعباس درهفته نهم درمقابل آبی‌پوشان صنعت ساری به نتیجه تساوی بدون گل دست یافتند.

شاگردان آلفردوکاسیمیرو درحضور حدود 2 هزار هوادار ساروی دریک زمین گل‌آلود اما در زیرآفتاب کم‌رمق مازندران بازی زیبایی به نمایش گذاشتند اما نتوانستند هرسه امتیاز این دیدار بیرون از خانه را از آن خود کنند. تیم میزبان در 20 دقیقه نخست این بازی کارش را هجومی آغاز کرد وفشار زیادی به خط دفاعی نماینده استان آورد اما دفاع چندلایه سفید ونارنجی پوشان هرمزگانی این اجازه را به حریف نداد.

اندیشه‌های مرد با تجربه پرتغالی شاگردانش را به  خوبی از زیر فشار خارج کرد وتوانست تا پایان این دیدار بازی برتری را به نمایش بگذارند ولی فرصت‌های طلایی گلزنی را به هدردادن وگل نیمه‌دوم امیرخدامرادی برای شهرداری نیز توسط داور آفساید گرفته تا این تیم با 14 امتیاز پس از پیکان 23 امتیازی و شهرداری اراک وفولاد یزد 18 امتیازی درجای چهارم جدول رده‌بندی گروه «الف» قرار بگیرد. ستاره پرفروغ این دیدار برای سفید ونارنجی پوشان استان سکوفوفانا مدافع وسط‌بلند بالای مالی بود. گفتنی است شهرداری از هفته دهم هم دریک دیدار خارج از خانه میهمان شهرداری اراک می‌باشد.

 ارسال شده: ساعت: 19:31

کلمات کلیدی: سفید ونارنجی پوشان شهرداری

برچسب‌ها: ورزش