۱۲ میلیارد ریال به خانواده زندانیان نیازمند هرمزگان کمک شدمدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: ۱۲ میلیارد ریال از ابتدای سالجاری تاکنون به خانواده زندانیان نیازمند استان کمک شده است.

به گزارش صبح ساحل، مصطفی کیشانی عصر شنبه در تشریح این خبر افزود: ۳ میلیارد و ۹۰۴ میلیون ریال درقالب طرح مواسات و همدلی، از سوی بنیاد مستضعفان به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب به خانواده زندانیان نیازمند هرمزگان اهدا شد.


وی بیان داشت: درطول ماه مبارک رمضان نیز ۸۲۰ بسته موادغذایی به ارزش ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از سوی انجمن حمایت زندان‌های هرمزگان تهیه و در اختیار خانواده زندانیان قرار داده شد.مدیرکل زندان‌های هرمزگان اظهارداشت: مبلغ یک میلیارد ریال هم در ایام نوروز به عنوان عیدانه در اختیار خانواده زندانیان نیازمند قرار گرفت.کیشانی یادآورشد: برای اشتغال خانواده زندانیان هم مبلغ ۴ میلیاردو ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات بی بهره اختصاص داده شد که ۸۲ نفر از خانواده زندانیان از این تسهیلات بهره مند شدند.

وی گفت: قضات و کارکنان دادگستری هرمزگان نیز بخشی از حقوق ماهیانه خود را در قالب طرح کمک‌های مومنانه برای یاری و مساعدت به خانواده زندانیان نیازمند استان اختصاص دادند.مدیرکل زندان‌های هرمزگان تصریح کرد: این کمک‌ها از ابتدای امسال در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی بین خانواده زندانیان نیازمند استان توزیع شده است.

۸۱۴ خانوار زیرپوشش انجمن حمایت از زندان‌های هرمزگان هستند.

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها