مدیرکل تعاون و کار هرمزگان:

معرفی 957 کارگاه در هرمزگان برای دریافت تسهیلات کرونا به بانکمدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه دولت در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا با حفظ اشتغال بنگاهها و صیانت از نیروی کار، تسهیلاتی را به بنگاههای اقتصادی پرداخت می کند، گفت: تاکنون957 کارگاه در استان برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک معرفی شدند.

 

به گزارش صبح ساحل، هادی ابراهیمی افزود: این تعداد کارگاه با 3 هزار و 757 کارگر برای دریافت 429 میلیارد ریال تسهیلات به بانک های عامل استان معرفی شدند.

وی اظهارداشت: تاکنون بیش از 10 هزارکارفرمای مشمول آسیب دیده از ویروس کرونا در استان جهت دریافت تسهیلات شناسایی شده اند که باید در سامانه کارا ثبت نام کنند.
ابراهیمی گفت: سه نوع تسهیلات به بنگاهها و مشاغل آسیب دیده از کرونا که در سامانه کارا به نشانی   kara.mcls.gov.ir  ثبت نام کرده‌اند، تعلق می‌گیرد که دسته اول به مشاغل شدیدا آسیب دیده از کرونا به میزان هر بیمه شده حدود ۱۲ میلیون تومان، دسته دوم به مشاغلی که به دستور دولت تعطیل شده‌اند که به این گروه نیز به ازای هر شاغل بیمه شده حدود ۱۶ میلیون تومان و دسته سوم نیز رانندگان ناوگان برون شهری و درون شهری دارای بیمه خویش فرما را شامل می شود که مبلغ شش میلیون تومان تسهیلات به آنها تعلق می گیرد.
قابل ذکر است که واحدهای کسب و کاری که در قالب کارفرمایی و یا خویش فرمایی دارای لیست بیمه باشند، و در سال گذشته فعال بوده و پس از شیوع ویروس کرونا ( اسفندماه 98 )  هر تعداد نیروی کار خود را حفظ و یا نسبت به بازگشت و افزایش نیروی کار اقدام نموده باشند، می توانند در سامانه ثبت نام و تسهیلات دریافت کنند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها