نماینده شرق هرمزگان در مجلس:

عملیات اتمام ساخت ورزشگاه ده هزار نفری میناب تسریع یابدنماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: ورزشگاه ده هزار نفری میناب که یک دهه از آغاز شروع بکار آن می گذرد هنوز تکمیل نشده و باید هرچه سریعتر نسبت به اتمام این پروژه اقدام شود.

 

به گزارش صبح ساحل، حسین رئیسی روز گذشته(هشتم تیرماه) در دیدار با محمودرضا امیاری، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان بر توجه بیشتر به باشگاه‌های ورزشی شرق استان تاکید کرد.

نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: ورزشگاه ده هزار نفری میناب که یک دهه از آغاز شروع بکار آن می گذرد هنوز تکمیل نشده و باید هرچه سریعتر نسبت به اتمام این پروژه اقدام شود.

رئیسی بیان کرد: ورزشگاه شهید جهانگیر امینی میناب که مسابقات مختلفی در آن برگزار می شود از امکانات لازم خصوصا روشنایی مناسب برخوردار نمی باشد که باید اصلاح و بهسازی گردد.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان با اشاره به اینکه صبر ورزشکاران مینابی در خصوص ورزشگاه المهدی به سر رسیده و باید در اسرع وقت تحویل داده شود،  خاطرنشان کرد: توجه به ورزش محلات و افزایش نشاط اجتماعی از مهمترین اهداف مجموعه ورزش و جوانان باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان نیز در این دیدار از توجه ویژه این مجموعه به ورزش شرق هرمزگان اشاره کرد و گفت: پروژه ورزشگاه المهدی در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

محمودرضا امیاری افزود: امیدواریم با حمایت های مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای بتوانیم اعتبارات لازم جهت اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی استان را جذب نمائیم.

در این دیدار آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام ورزشی شرق هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت و بر تسریع در اتمام و تکمیل پروژه ها تاکید شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها