احمد مرادی:

وجود اختلافات سطحی در مجلس دهم مانع اقدامات اساسی برای استان می شدعضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در مورد علت استفاده از لفظ خیانت به مردم هرمزگان وجود اختلافات سطحی در دوره دهم که مانع از اقدامات اساسی در استان می شد، عنوان کرد.

 

به گزارش صبح ساحل، احمد مرادی گفت: در ۱۸۲ امین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز در خصوص مسائل مختلف از جمله تفاوت ها در مجمع دهم و یازدم نمیایندگان هرمزگان صحبت کردم که جهت روشن تر شدن افکار عمومی علت استفاده از لفظ خیانت به مردم هرمزگان، عدم تشکیل جلسات و افتراقاتی که بین مجمع نمایندگان استان وجود داشت و همین امر باعث شد تا مسائلی مانند بهداشت و درمان در اولویت قرار نگیرد و امروز بکی از دلایل مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا، عدم توجه به زیر ساخت های بهداشت و درمان در استان است.
احمد مرادی خاطر نشان کرد: معمولا در مجمع نمایندگان استان در دور دهم به خاطر وجود اختلافات سطحی، مانع اقدام اساسی برای استان می شد.
وی ضمن توضیح اینکه فرد خاصی را در این خصوص مدنظر و مورد خطاب نبوده است، ابرازامیدواری کرد که در دور جدید نقایص و اختلافات گذشته با همت کلیه نمایندگان استان برطرف و راهکار های پیشرفت استان را دنبال کنیم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها