عباس امینی زاده، شهردار بندرعباس:

با درآمد مالیاتی، وابستگی کشور به منابع خارجی کمتر می شودشهردار بندرعباس نسبت به شفاف سازی و تحقق عدالت در فرایند وصول مالیات تاکید کرد و گفت: پرداخت مالیات از راهکارهای مهم برای اداره جامعه و کمک به توسعه، پیشرفت و آبادانی آن است.

 به گزارش صبح ساحل، عباس امینی زاده با گرامیداشت 16 تیرماه، آغاز هفته ملی مالیات، اظهار کرد: در برنامه‌ریزی های صورت گرفته، بخش مهمی از جهت‌گیری‌های کلان و تحقق اهداف اقتصادی کشور با اتکا به درآمدهای مالیاتی پیش بینی شده که این مسئله می‌تواند وابستگی منابع به خارج از کشور را کاهش دهد.
 وی از مالیات به عنوان یکی از درآمدهای مهم دولت ها در سراسر دنیا یاد کرد و افزود: پرداخت مالیات از راهکارهای مهم برای اداره جامعه و کمک به توسعه، پیشرفت و آبادانی آن است.
 شهردار بندرعباس با اشاره به لزوم فرهنگ سازی و اطلاع‌رسانی عمومی نسبت به اهمیت درآمدهای پایدار مالیاتی در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور، بر شفاف سازی و تحقق عدالت در فرایند وصول مالیات تاکید کرد.
 امینی‌زاده با تاکید بر اینکه پرداخت مالیات باید به عنوان یک وظیفه ملی تلقی شود، گفت: برای نهادینه کردن گسترش فرهنگ مالیات، شهروندان باید آثار مثبت پرداخت مالیات را ببینند.
 وی بیان کرد: پرداخت مالیات و مشارکت مردم در این امر مطابق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) یک فریضه مهم است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها