استاندار هرمزگان حکم هفت انتصاب را صادر کردبه گزارش صبح ساحل، استاندار هرمزگان در احکامی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب، مدیرکل حراست استانداری هرمزگان، معاون تشکل ها و مشارکت‌ های اجتماعی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و معاون دفتر امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان، معاون عمرانی فرمانداری بندرعباس، معاون سیاسی فرمانداری ابوموسی و بخشدار مرکزی ابوموسی را منصوب کرد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی، مهندس مجید سلحشور را به سمت سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب منصوب کرد.

درحکم همتی خطاب به مجید سلحشور آمده است:

"با عنایت به توفیقات شما در مسئولیت مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری، به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب منصوب می گردید تا با در نظر داشتن جمیع شرایط در جهت بهبود شاخص های اقتصادی و معیشت مردم و نیز تامین سایر نیازمندی های اجتماعی، سیاسی و امنیتی منطقه تلاش نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی، در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) با توجه به حساسیت و جایگاه ویژه شهرستان و استفاده از ظرفیت های منطقه در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

توفیق شما را در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم."

مدیرکل حراست استانداری هرمزگان منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی، عباس ماژین را به سمت مدیرکل حراست استانداری هرمزگان منصوب کرد.

همتی در این حکم خطاب به عباس ماژین آورده است:

"با استعانت از ایزد منان، با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل حراست استانداری منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) ضمن بهره گیری مناسب از امکانات، استعدادها، ظرفیت‌های موجود در استان و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی در چارچوب وظایف قانونی از جمله برنامه ریزی، ساماندهی و هدایت کلیه فعالیت ها و اقدامات تامینی، همدلی و تعامل سازنده با مجموعه استانداری و واحدهای ذیربط، اقدامات پیشگیرانه، شناخت و تحلیل واقعی مسائل استان، موفق و موید باشید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم."

معاون تشکل ها و مشارکت‌ های اجتماعی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و معاون دفتر امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان منصوب شدند

استاندار هرمزگان در حکمی، محمدرضا پاکروان را به سمت معاون تشکل ها و مشارکت‌ های اجتماعی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان منصوب کرد.

همچنین استاندار هرمزگان در حکم دیگری، مرضیه پرکم را به عنوان معاون دفتر امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان منصوب کرد.

معاون عمرانی فرمانداری بندرعباس، معاون سیاسی فرمانداری ابوموسی و بخشدار مرکزی ابوموسی منصوب شدند

استاندار هرمزگان با صدور احکامی، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بندرعباس، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ابوموسی و بخشدار مرکزی شهرستان ابوموسی را منصوب کرد.

استاندار هرمزگان در حکمی، محمد کناری را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بندرعباس منصوب کرد.

همچنین استاندار هرمزگان در حکم دیگری، حمزه بی نیاز را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ابوموسی منصوب کرد.

حمیدرضا سطوتی نیز با حکم استاندار هرمزگان به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان ابوموسی منصوب شد.

منبع: ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها