در راستای اجرای طرح محله به محله شهرداری صورت گرفت؛

اصلاح تابلو و ایمنی معابر سطح شهررئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر؛ از اصلاح، بهسازی و نصب مجدد تابلوها، و علائم ترافیکی برخی معابر، در طرح محله به محله خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، حسین اخلاقی ایجاد ایمنی و آرام سازی معابر در کوچه ها، محلات و نقاط کمتر مورد توجه شهر را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: ایمن سازی معابر اصلی و فرعی شهر نقش مهمی در افزایش ضریب ایمنی آمد و شد خودروها و شهروندان ایفا می کند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری تصریح کرد: در راستای اجرای طرح محله به محله هر هفته نقاطی از شهر مورد بازدید و بررسی میدانی قرار می گیرد و درصورت نیاز تجهیزات ایمنی و ترافیکی اصلاح و بازسازی می شوند .

وی عنوان کرد: در بازدید های بعمل آمده، محله کوی آزاد شهر، کوچه شاهد، میدان انبه، محله طلیعه، خیابان پدران آسمانی (بلوار سید جمال و بلوار امام خمینی (ره)) در مناطق یک، دو و سه شهرداری مورد بررسی و بازدید قرار گرفتند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری اظهار کرد: از جمله فعالیت های انجام شده اصلاح و آچار کشی پکیج های عابر پیاده، تعمیر و راه اندازی چراغ چشمک زن و تعویض سر تابلوهای فرسوده در محلات ذکر شده بوده است.

اخلاقی همچنین جمع آوری استوانه ایمنی فرسوده در نقاطی همچون درب ورودی شهرداری مرکزی، چهارراه فاطمیه، بلوار پدران آسمانی، روبروی پارک لاله و حد فاصل میدان شهدا تا چهارراه سازمان را از دیگر فعالیت های سازمان در طرح محله به محله برشمرد.

این مسئول در پایان اظهار کرد: بازدید و بررسی ایستگاه های تاکسی و اتوبوس سطح شهر و رفع مشکلات و نواقص ایمنی ترافیکی بوجود آمده نیز از دیگر فعالیت ها بوده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها