با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان 

زمین چمن مصنوعی روستای مغ احمد افتتاح شدباحضور معاون پارلمانی حقوقی وزارت ورزش و جوانان زمین چمن مصنوعی روستای مغ احمد بخش مرکزی بندرعباس به بهره برداری رسید. 
به گزارش صبح ساحل، با حضور جمشید تقی زاده  معاون حقوقی وزارت ورزش وجوانان ،محمد آشوری و منصور آرامی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، محمود رضاامیاری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان، کناری فرماندار بندرعباس، معاونین و اعضای ستادی اداره کل،  امین رییسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس و جمعی از مسئولین محلی به زمین چمن مصنوعی روستای مغ احمد از توابع بخش مرکزی بندرعباس  افتتاح و به بهره  بهره برداری رسید.
زمین چمن مصنوعی روستای مغ احمد به مساحت 1000متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 4هزار میلیون ریال احداث و امروز  مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین تقی زاده معاون وزیر ورزش و جوانان  عصر امروز با حضور در جزیره قشم  پس از بازدید از سالن چند منظوره سام و زال این شهرستان، زمین چمن مصنوعی محله چاهو شرقی جزیره قشم را افتتاح خواهد کرد. بازید از ورزشگاه خلیج فارس و دیدار با استاندار هرمزگان از برنامه های جمشید تقی زاده معاون پارلمانی حقوقی وزارت ورزش و جوانان در سفر یک روزه به استان هرمزگان می باشد.
زمین چمن مصنوعی روستای مغ احمد افتتاح شد
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها