برگ زرینی دیگر در کارنامه این اداره رقم خورد

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در جشنواره شهید رجاییبیست و سومین جشنواره شهید رجایی هرمزگان که با حضور استاندار و معرفی دستگاه های برتر استان در سالن شرکت گاز برگزار شد.
به گزارش صبح ساحل، اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان موفق به کسب رتبه برتر گسترش سطح کمی و کیفی خدمات و ایجاد توسعه اشتغال در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی شد.
در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی هرمزگان که با حضور استاندار و معرفی دستگاه های برتر استان در سالن شرکت گاز برگزار شد، اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان به عنوان دستگاه برتر در گسترش سطح کمی و کیفی خدمات و ایجاد توسعه اشتغال معرفی شد.
در این مراسم، فریدون همتی استاندار هرمزگان لوح تقدیر و تندیس رتبه برتر را به هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان به جهت تلاشها و اقداماتی که این اداره کل در زمینه رصد و پایش سلامت کارگران، تثبیت اشتغال بنگاههای کوچک مقیاس، ترویج و توسعه کارآفرینی و توسعه فعالیت تعاونی ها در سال 98 و اقدامات اثر گذار در گسترش سطح کمی و کیفی خدمات و ایجاد اشتغال و توسعه اشتغالزایی انجام داده است، اهدا کرد.

  کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در جشنواره شهید رجایی

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها