شرایط دریا به طور کلی آرام و جهت ترددهای دریایی مساعد استمعاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: شرایط دریا به طور کلی آرام و جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود وتنها در سواحل شرقی استان و تحت تاثیر وزش بادهای شمال شرقی، متلاطم شدن این منطقه از دریا دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش صبح ساحل، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: امروز سه شنبه، بیست و پنجم شهریور ماه، تحت تاثیر وزش بادهای نسبتاً شدید شمال شرقی در جنوب شرق کشور، احتمال افزایش سرعت باد، گاهی گرد و غبار در مناطق شمالی، شرقی، جنوب شرقی و برخی نقاط مرکزی استان پیش بینی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شرایط دریا به طور کلی آرام و جهت تردد‌های دریایی مساعد پیش بینی می شود وتنها در سواحل شرقی استان و تحت تاثیر وزش بادهای شمال شرقی، متلاطم شدن این منطقه از دریا دور از انتظار نخواهد بود. 

عارفی با بیان اینکه این شرایط جوی به تناوب تا پایان هفته پیش بینی می شود، عنوان کرد:  از نظر دمایی و رطوبتی در این مدت، پایین بودن رطوبت نسبی هوا پیش بینی می شود و تغییرات دمایی بین یک تا سه درجه سلسیوس در نوسان خواهد بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها