اینترنت به کسب و کار گل فروشان رونق دادرئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه از رونق فروش اینترنتی انواع گل و گیاه در کشور خبر داد.
به گزارش صبح ساحل و به نقل از باشگاه خبرنگاران، اکبر شاهرخی رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران، در خصوص فروش گل در فضا‌های مجازی گفت: با شیوع ویروس کرونا فروش انواع گل و گیاه با کسادی مواجه شد و فروش بسیاری از واحد‌ها به حداقل رسید، اما با گذشت زمان، هر یک از واحد‌ها برای خود فروشگاه اینترنتی تاسیس کردند و تا حدودی با این اقدام بازار رونق گرفت.

شاهرخی افزود: واحد‌هایی که محصولات خود را در بستر شبکه‌های اجتماعی به فروش می‌رسانند، از فروش خود رضایت دارند و این بستر فرصتی شد تا خسرات‌های وارد شده را جبران کنند. شاهرخی ادامه داد: برخی فروشگاه‌های اینترنتی هستند که هیچ مجوزی از سوی اتحادیه ندارند و اقدام به فروش انواع گل و گیاه می‌کنند، لازم به ذکر است که فعالیت این فروشگاه‌ها غیر قانونی بوده و اتحادیه با همکاری پلیس فتا از آن‌ها شکایت می‌کنند.

وی با ذکر این مطب که آدرس فروشگاه‌های مجاز در سایت آن‌ها ثبت شده است، ابراز کرد: مشتریان در صورتی که قصد خرید گل و گیاه از فروشگاه‌های اینترنتی دارند ابتدا آدرس و شماره ثبتی واحد را بررسی سپس اقدام به خرید کنند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها