کشف ۲۸۰ کیلوگرم تریاک از یک منزل مسکونی در بندرعباسفرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری ۳ نفر از قاچاقچیان در یک عملیات ضربتی در یک منزل مسکونی خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت:ماموران مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با انجام اقدامات اطلاعاتی روز گذشته یک باند قاچاق مواد مخدر را در بندرعباس شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات ضربتی ۳ نفر از قاچاقچیان را در یک منزل مسکونی دستگیر کردند.

سردار جعفری افزود: در بازرسی از منزل مسکونی ۲۸۰ کیلوگرم تریاک و سه دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان نیز کشف و ضبط شد.

 کشف یک تن و ۵۹۰ کیلوگرم تریاک در هرمزگان

گفتنی است فرمانده انتظامی استان هرمزگان  در 21 شهریورماه، از کشف یک تن و ۵۹۰ کیلوگرم تریاک در عملیات تعقیب و گریز پلیسی خبرداد. سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: ماموران انتظامی استان هرمزگان با انجام اقدامات اطلاعاتی از جابجایی موادمخدر از سوی قاچاقچیان به استان فارس مطلع شدند برهمین اساس شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.  وی با بیان اینکه ماموران در ادامه تحقیقات دریافتند انتقال مواد توسط یک دستگاه خودو وانت نیسان انجام می شود، افزود: ماموران با انجام گشت‌های پلیسی موفق شدند خوردو وانت نیسان حامل مواد را مسیر جاده رویدر–روستای "کوران" شناسایی کنند. این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: راننده خودرو به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد اما طی یک عملیات تعقیب و گریز پلیسی خودرو مزبور متوقف و در بازرسی از آن یک تن و ۵۹۰ کیلوگرم تریاک کشف شد. فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در این عملیات، یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراع قضائی معرفی شد.

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها