۱۳۵ پرونده تخلف برای نانوایان متخلف در هرمزگان تشکیل شده‌استمعاون نظارت، بازرسی وحمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: دو ‎هزار و ۴۷۱ مورد بازرسی با توجه به شیوع کرونا در پنج ماهه گذشته از نانوایی‌های نقاط مختلف این استان انجام شد.

به گزارش صبح ساحل، عبدالرضا افزود: در بازرسی‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از نانوایی‌های این استان طی پنج ماهه گذشته بیش از دو هزار و ۴۷۱ مورد بازرسی صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: از این تعداد بازرسی قریب به ۱۳۵ پرونده تخلف تشکیل و ۱۵۲ مورد تخلف نیز در این بازرسی‌ها به ثبت رسیده است.

وی، ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده را بیش از ۴۷۸ میلیون ریال دانست و عنوان کرد: این پرونده ها جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.

معاون نظارت، بازرسی وحمایت از حقوق مصرف کنندگان استان با بیان اینکه گشت مشترک علاوه بر بازرسی روزانه از واحدهای نانوایی استان انجام می‌شود، بیان کرد: این اقدام، با توجه به حساسیت و نقش ویژه نانوایان در سلامت جامعه‌ و پیشگیری از ویروس کرونا است.

پیروی منش در پایان تأکید کرد: هم‌استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گزارش کنند.

منبع: ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها