اعلام جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد قشمرئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم جزئیات برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) به صورت مجازی، جزئیاتی از نحوه ثبت‌نام و شرکت در این مرحله را تشریح کرد.

به گزارش صبح ساحل، دکتر مهدی دسینه  با اشاره به برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی (Ph.D) از روز پنجم لغایت هفدهم مهرماه سال جاری گفت:با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و اعلام سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مصاحبه پذیرفته شدگان این دوره به صورت مجازی برگزار می شود.

وی بیان کردد: داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۳۹۹  واجد شرایط دعوت به مصاحبه بوده اند می بایست در مرحله اول از طریق کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود و تعیین واحد بین الملل قشم به عنوان محل برگزاری تا تاریخ ۲۸ شهریورماه جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علـمی اقدام کنند.

دانشگاه آزاد بین الملل قشم دارای ۴۰ رشته  دکتری تخصصی است که بصورت مشترک با تفاهم نامه واحد علوم و تحقیقات تهران اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

منبع: ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها