نجات معجزه‌آسای کودک ۸ ساله از درون چاه ۲۰ متری در ایسینپسر ۸ ساله اهل دهستان ایسین، به‌طور معجزه‌آسایی از درون یک حلقه چاه به عمق ۲۰ متر نجات یافت.

 

به گزارش صبح ساحل، عصر پنجشنبه گذشته پسربچه‌ای به نام رادمهر درحالی‌که لباس ورزشی به تن داشت و در حال بازی در اطراف خانه بود ناگهان درون یک چاه عمیق سقوط کرد. در همان لحظه زن جوان که کنار درب منزل نظاره‌گر بازی پسرش بود با دیدن این حادثه، وحشت‌زده به سمت چاه آمد و فریادکنان از اطرافیان کمک خواست ...
 معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی بندرعباس بابیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۸ و ۵۸ دقیقه ۲۷ شهریورماه جاری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که بلافاصله ۱۰ نفر از تیم ایستگاه شماره یک و ۵ به محل موردنظر در سر ریگ ایسین اعزام شدند. سر آتش یار حسن امینی زاده ادامه داد: به علت بعد مسافت و آدرس نامفهوم، ۳۵ دقیقه بعد از اطلاع، به محل موردنظر رسیدیم. وی ادامه داد: زمانی که به محل رسیدیم وضعیت کودک را در چاه بررسی کردیم و بعد از گذشت ۶ دقیقه، وی را از چاه بیرون آوردیم. امینی زاده این حادثه را معجزه خواند و یادآور شد: پسربچه به درون‌چاهی از سنگ و خاک به عمق ۲۰ متر سقوط کرد که فکر می‌کردیم در این حادثه آسیب جدی دیده باشد ولی به‌طور معجزه‌آسایی سالم و بدون کوچک‌ترین جراحاتی از درون چاه بیرون آمد.
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی بندرعباس، مأموریت‌های این سازمان در خود حوزه شهر بندرعباس دانست و گفت: اگر افرادی خارج از این حوزه از ما کمک بخواهند، تیم‌ها بدون هیچ چشمداشتی و برای همکاری وامداد و نجات حادثه دیدگان به‌سرعت به محل‌های موردنظر اعزام می‌شوند اما بعد مسافت در زمان رسیدن به محل تأثیر دارد و نباید افراد از آتش‌نشانان شاکی باشند که چرا دیر به محل رسیدند.

منتشر شده: 1
معصومه مویدی
۱۴ مهر ۱۳۹۹
سلام. من مادر این کودک هستم. متاسفانه جزئیات واقعه اشتباه نوشته شده. جدا از انتشار خبر شما به عنوان یک خبرنگار بهتر است که از مسئولین مربوطه دلیل وجود همچین چاهی در مجاورت منازل مسکونی جویا باشید.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها