کشف کلاهبرداری ۱۲۰ میلیاردی در هرمزگان/متهم اصلی با همکاری پلیس اینترپل دستگیر شدفرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف کلاهبرداری ۱۲۰ میلیاردی با شگرد اخذ وام بانکی در استان و دستگیری متهم اصلی پرونده با همکاری پلیس اینترپل خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: درپی مراجعه حضوری شخصی به پلیس آگاهی استان مبنی بر کلاهبرداری به مبلغ 120میلیارد ریال، پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات مشخص شد شخص کلاهبردار با فریب شاکی و به بهانه اینکه در یک بانک واسطه دارد مبلغ 78 میلیارد ریال را جهت اخذ تسهیلات و افتتاح حساب دریافت و در بانک عامل به‌واسطه آشنایی با رئیس بانک و بدون حضور شاکی اقدام به افتتاح حساب کرده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: یکی از رؤساء بانک سطح استان هرمزگان پس از افتتاح حساب سپرده گذاری برای شخص شاکی و بدون حضور صاحب حساب، اقدام به اخذ 33 میلیارد ریال تسهیلات کرده که در ادامه با تماس تلفنی و بدون حضور صاحب حساب جمعاً مبلغ 120 میلیارد ریال از حساب شاکی با همین شیوه و شگرد برداشت شده است.

منبع:فارس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها