با حکم مدیرکل ارشاد اسلامی هرمزگان؛

«حسین کریمی پور» دبیر سی‌ودومین جشنواره تئاتر استانی شدطی حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی هرمزگان، «حسین کریمی پور» به عنوان دبیر سی‌ودومین جشنواره استانی معرفی شد.
به گزارش صبح ساحل، «رضا کمالی زرکانی»،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: با توجه به تجربیات ارزنده  رئیس انجمن هنرهای نمایشی  استان و همراهی خوب هنرمندان این حوزه، «حسین کریمی پور» به عنوان دبیر سی‌ودومین جشنواره تئاتر استانی معرفی شد. این درحالی است که کریمی‌پور درسی‌امین و سی‌ویکمین جشنواره‌ تئاتر استانی نیز به عنوان دبیر جشنواره معرفی شد.

گفتنی است؛ جشنواره تئاتر استانی از۲۶  الی  ۲۹ آبان  برگزار می شود.

«حسین کریمی پور»، رئیس انجمن نمایشی هرمزگان در 13 شهریورماه گفت: کمبود فضاهای فرهنگی نه تنها شهروندان را از بسیاری از حقوق عادی خود بی‌بهره کرده بلکه ادامه فعالیت هنری هنرمندان به عنوان بازوان اصلی فرهنگ و هنر را نیز دچار چالش کرده است.  وی ضمن انتقاد از کمبود فضای فرهنگی برای فعالیت در حوزه هنرهای نمایشی در این استان گفت :متاسفانه جامعه هنرمندان استان از کمبود فضای فرهنگی رنج می برد و در این حوزه وضعیت مطلوبی نداریم، طی این سالها وعلی رغم پیگیریهای مکرر هنرمندان استان و گلایه‌های به حق آنان از وضعیت زیرساخت در بخش های مختلف فرهنگی و هنری، همه فقط شعار دادند و اقدام عملی در خصوص رفع این مشکل مشاهده نکردیم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها