كشف 171 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان هرمزگانبه گزارش صبح ساحل، فرمانده مرزباني استان هرمزگان از كشف بيش 171 هزار ليتر سوخت قاچاق (گازوئیل) در آب هاي خلیج فارس خبر داد.
مرزبانی استان هرمزگان، سردار " حسين دهکي " در تشریح خبر اظهار داشت:مرزبانان پایگاه دریایی بندرعباس و میناب در راستای تشدید اقدامات کنترلی و مراقبتی و حراست از مرزهای آبی کشور و مبارزه با قاچاقچیان سوخت در سه عملیات جداگانه موفق به شناسائی و توقیف محموله قاچاق سوخت شدند.
وی افزوذ:ماموران، پس از کسب خبر مبنی بر خروج یک شناور حامل سوخت قاچاق به سمت یکی از کشورهای همسایه در یک عملیات موفق به شناسائی و توقیف شناور شدند که در بازرسی از شناور موفق شدند 71 هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کنند.
سردار دهکی در ادامه تصریح کرد: مرزداران در دو عملیات جداگانه در آّب های بندرعباس و میناب موفق شدند، تعداد سه محفظه پلاستیکی حاوی 100 هزار لیتر سوخت قاچاق (گازوئیل ) را کشف کنند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری 4 متهم خاطر نشان کرد : ماموران در مجموع موفق به کشف 171 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش 513 میلیون ریال شدند

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها