عامل تیراندازی در بوستان کودک شیراز دستگیر شدفردی که با حالت روانی نامناسب در پارک "قوری" شیراز اقدام به تیراندازی به سمت مأموران پلیس کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود، دستگیر شد.
به گزارش صبح ساحل و به نقل از انتخاب، سرهنگ " فرج شجاعی" با اعلام این خبر،گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر رویت یک فرد مشکوک در پارک "قوری" این شهرستان، بلافاصله مأموران کلانتری "قدمگاه" برای بررسی موضوع اعزام شدند. وی ادامه داد: مأموران انتظامی با حضور در صحنه، یک فرد مسلح به سلاح کلت کمری را مشاهده و ضمن دعوت وی به آرامش، خواستار تحویل سلاح خود به پلیس شدند.

این مقام انتظامی افزود: متهم بدون توجه به صحبت های مأموران، با شلیک چندین تیر به سمت نیروهای پلیس و همچنین شلیک تیر هوایی؛ با سوار شدن بر یک خودرو پراید عبوری و وادار کردن راننده آن به حرکت، قصد متواری شدن را داشت. فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: در این راستا مأموران انتظامی با سرعت عمل خود، ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح و شلیک گلوله به سمت لاستیک های این خودرو، مانع از متواری شدن متهم شده و وی را دستگیر کردند.

شجاعی با بیان اینکه در بازرسی از این متهم، یک قبضه اسلحه کلت کمری و یک عدد دوربین کشف شد، افزود: متهم هنگام تیر اندازی حالت روانی مناسبی نداشته و تحقیقات تکمیلی پلیس در خصوص انگیزه وی از این اقدام ادامه دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها