اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر در هرمزگانمعاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر در شهر‌های دارای وضعیت قرمز استان اعمال می‌شود.

 

به گزارش صبح ساحل، سعید ناجی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به ابلاغ طرح ملی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در هفته آینده افزود: تمهیدات لازم به منظور کنترل بیماری در نقاط مختلف استان پیش بینی شد و مهم‌ترین نگرانی همه اعضای ستاد، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.
وی افزود: تا زمانی که شهروندان خود را مقید به رعایت پروتکل‌ها ندانند در مقابله با بیماری کرونا نمی‌توانیم موفق عمل کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان، با قدردانی از همراهی مردم بر استفاده از ماسک به‌عنوان اقدام پیشگیرانه، تأکید کرد و گفت: رعایت فاصله اجتماعی به‌ویژه در مراودات خانوادگی و کاهش رفت و آمد‌های غیر ضروری باید مانند استفاده از ماسک به فرهنگ جمعی تبدیل شود.
ناجی با بیان اینکه مردم باید در نوع رفتار خود در زمینه حضور در مجامع پرازدحام تجدید نظر کنند، افزود: اگر شهروندان در این زمینه همراهی نکنند، محدودیت‌های جدی تری اعمال می‌شود.
وی گفت: اگرچه مجموعه دولت علاقه‌مند به این است که واحد‌های صنفی و مشاغل مختلف همچنان فعال باشد، اما ادامه این روند وابسته به این است که بتوانیم بر این بیماری غلبه کنیم و لازمه آن انجام درست تکالیف و مسئولیت‌هایی است که بر عهده داریم.
جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا افزود: برگزاری مراسم عروسی و تجمعات پرازدحام یکی از تهدید‌های مهم و جدی برای سلامت شهروندان در مقطع فعلی به شمار می‌رود که با همکاری نیروی انتظامی برخورد‌های جدی تری اعمال می‌شود.

 

منبع:صداوسیما

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها