آغاز پروازهای منظم شرکت هوایی الاتحاد امارات به تل آویوشرکت هواپیمایی الاتحاد امارات از امروز  پروازهای منظم به تل آویو را آغاز کرد.

به گزارش صبح ساحل، به نقل از ایسنا، به نقل از‌ای بی سی نیوز، شرکت هواپیمایی اتحاد امارات که شرکت ملی هواپیمایی این کشور به شمار می‌رود، امروز اعلام کرد که پرواز‌های روزانه خود به سرزمین‌های اشغالی از فصل بهار آغاز می‌کند.
 این اقدام در راستای تقویت روابط بین ابوظبی و تل آویو در سایه عادی شدن روابط اماراتی‌ها با رژیم صهیونیستی انجام می‌شود. قرار است پرواز‌های روزانه شرکت اتحاد از روز ۲۸ مارس بین ابوظبی و تل آویو آغاز شود.

این شرکت در بیانیه خود آورده است: آغاز این پرواز‌ها به مردم امارات و ساکنان این کشور فرصت خواهد داد، تا بتوانند در سرزمین‌های اشغالی حضور پیدا کنند.

فروش بلیت‌های پرواز‌های ابوظبی به تل آویز از هم اکنون در وبسایت اتحاد آغاز شده است. شرکت فلای دبی نیز پیشتر اعلام کرده که این ماه پرواز‌های بین دبی و تل آویو را آغاز می‌کند. در ماه سپتامبر بود که با فشار‌های کاخ سفید امارات به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی رضایت داد. دولت آمریکا تلاش می‌کرد، از این مسئله به عنوان یک دستاورد بزرگ برای مبارزات انتخاباتی استفاده کند.

از طرف دیگر عربستان هم مجوز پرواز هواپیما‌های اسرائیلی از آسمان خود را صادر کرده و شرایط را به خصوص برای اماراتی‌ها ساده‌تر کرده است. با این تصمیم عربستان مدت پرواز بین رژیم صهیونیستی و امارات به سه ساعت کاهش یافته است.

اماراتی‌ها امیدوارند با این تصمیم بتوانند میزبان اسرائیلی‌هایی که می‌خواهند به هند، چین و استرالیا سفر کنند باشند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها