رئیس پلیس راهور هرمزگان:

موتورسیکلت‌های توقیفی با تسهیلات ویژه ترخیص می‌شوندموتورسیکلت‌های توقیفی قبل از سال ۹۸ به مدت دوماه با تسهیلات ویژه ترخیص می‌شوند.

به گزارش صبح ساحل، «سرهنگ صالح‌پور»، رئیس پلیس راهور هرمزگان گفت: متقاضیان برای ترخیص موتور سیکلت خود می‌توانند با مراجعه به پلیس +۱۰ و یا نصب برنامه همراه پلیس من درخواست خود را ثبت کنند. صالح پور افزود: حضور مالک یا نماینده قانونی با داشتن کارت ملی یا ارائه وکالت نامه محضری معتبر توسط نماینده قانونی اشخاص حقیقی وارائه معرفی نامه توسط نماینده قانونی اشخاص حقوقی الزامی است. وی گفت: استعلامات سامانه بیمه نامه، شماره گزاری برای صدور گواهی نامه و اجرائیات توسط کاربر در دفاتر پلیس ۱۰+انجام می‌شود.

رئیس پلیس راهور هرمزگان گفت: متقاضیان قبض رسید توقفگاه را باید موقع ترخیص به همراه داشته و در صورت فقدان بیمه نامه شخص ثالث یا گواهینامه مجاز رانندگی با اخذ تعهد که فرم آن در پلیس ۱۰+موجود است نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند. سرهنگ صالح پور افزود: پرداخت هزینه‌های قانونی شامل هزینه جرائم رانندگی، هزینه انتقال وپارکینگ است. وی گفت: اگر افراد به هرشکلی رجوع کرده و بیمه و گواهی نامه نداشته باشند و یا فرد پلاک غیر مجاز دارد برای این افراد تسهیلاتی دیده شده که نیاز به این مدارک نباشد و فقط با پرکردن فرم تعهد در پلیس ۱۰+ می‌توانند به ترخیص موتور سیکلت اقدام کنند، اما اسناد را باید به همراه داشته باشند که شامل کارت سبز، سند وسیله نقلیه وسند کارخانه است.

سرهنگ صالح پور افزود: این طرح شامل موتور سیکلت‌های قاچاق یا ۲۵۰ سی سی به بالا نمی‌شود. وی گفت: موتور سیکلت‌هایی که بیش از ۵۰۰ هزار تومان تخلف داشته باشند نیز می‌توانند به صورت قسطی آن مبلغ را واریز کنند. خلافی‌ها نیز به اصل خودش برگشته و شامل جریمه دو برابری نمی‌شوند، همچنین هزینه پارکینگ‌ها نیز مصوبه هیئت وزیران مربوط به سال ۱۳۹۴ اعمال می‌شود.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها