معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان:

دستگاه‌های کارت‌خوان سیار، جایگزین پرداخت سنتی صدقات می شوندمعاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان از جایگزینی دستگاه‌های کارت‌خوان سیار به‌جای پرداخت‌های سنتی صدقه در استان خبر داد.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از ایسنا، «سیاوش عامری»، معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین برای تسریع در امر خدمات‌رسانی و سهولت در پرداخت صدقات، دستگاه‌های کارت‌خوان سیار جایگزین پرداخت صدقات به روش سنتی یا همان پول نقد می‌شود. وی اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به ‌تمامی مأموران جمع‌آوری صدقات، دستگاه‌های کارت‌خوان سیار (پوز pos) تحویل داده می‌شود.

معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان در خصوص مزایای استفاده از روش الکترونیکی در جمع‌آوری صدقات، بیان کرد: کاهش هزینه‌های اجرایی، کاهش زمان جمع‌آوری، حذف قبوض کاغذی و ارائه رسید الکترونیکی، کاهش هزینه نگهداری صنادیق و از همه مهم‌تر در این ایام شیوع ویروس کرونا، سلامت همکاران و افزایش اعتماد عمومی را به دنبال دارد. عامری با اشاره به اینکه این دستگاه‌ها از ۲۸ آبان ماه سال جاری به مأموران واگذار شده است، تصریح کرد: در ۷ ماه نخست سال جاری ۲ میلیارد و ۶ میلیون تومان صدقه پرداخت شده که از این میزان سهم ۲۲۵ میلیون تومان از روش‌های نوین الکترونیکی بوده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها