کنترل سختگیرانه ورودی‌های بندرعباس/ ممنوعیت تردد از ۹ امشب اجرا می‌شودممنوعیت تردد درون شهری در بندرعباس از ۹ امشب تا ۴ صبح فردا از ساعتی دیگر آغاز می‌شود.

به گزارش صبح ساحل، فرماندار بندرعباس این اقدام را بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و با هدف کاهش شیوع کرونا عنوان کرد و افزود: ورود خودرو‌های با پلاک غیر از ۸۴ به بندرعباس ممنوع است و در صورت تخلف، خودروی متخلف با جریمه سنگین روبرو می‌شود.
به گفته کناری، افراد غیربومی ساکن بندرعباس نیز با ارائه کارت شناسایی برای ورود به بندرعباس مشکلی نخواهند داشت.
وی گفت: برای اجرای هرچه بهتر ممنوعیت‌های اعلامی، ورودی‌های شهر بندرعباس به شدت کنترل می‌شود.
کناری افزود: در ورودی‌های میدان دفاع مقدس، ورودی ابتدای بلوار شهید رجایی، تقاطع راه آهن، میدان سایت، پلیس راه میناب به بندرعباس، گلوگاه شهید میرزایی، ایست و بازرسی منبع آب در غرب بندرعباس، ایست و بازرسی چغازردی و ایست و بازرسی خنجی محدودیت اعمال می‌شود.
به گفته فرماندار بندرعباس، با اختیاراتی که به شهر‌ها و شهرستان‌ها داده شده، در صورت تغییر وضعیت کرونایی یک شهر یا شهرستان، محدودیت‌های نیز تغییر می‌یابد.
عزیرالله کناری در خصوص فعالیت اصناف بندرعباس نیز گفت: به علت وضعیت قرمز بندرعباس، همه فعالیت‌های مشاغل به جر فعالیت اصناف ضروری به مدت دو هفته تعطیل است و صاحبان اصناف ضروری نیز باید به منظور جلوگیری از اعمال جریمه رانندگی، قبل از ساعت ۹ شب به فعالیت خود پایان دهند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها