آغاز طرح بیمه تکمیلی سلامت روستاییان در هرمزگان/حق بیمه پرداختی، برای هر نفر سالانه از 65 تا 80 تومان استمدیر شرکت آتیه‌سازان حافظ شعبه هرمزگان گفت: طرح بیمه تکمیلی سلامت روستاییان با هدف کاهش هزینه های درمان جمعیت روستانشینان استان آغاز شد.

به گزارش صبح ساحل، «فهیمه عبدی نژاد» روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: این طرح برای اولین بار به صورت آزمایشی وهم زمان در خوزستان و هرمزگان آغاز شده است.
وی افزود: در این طرح جمعیت ۷۹۶هزار نفری روستاییان استان می توانند با ثبت‌نام در طرح های سه گانه،از مزایای پرداخت سهم(فرانشیز)  بیمار در مراکز درمانی دولتی برخوردار شوند.
عبدی نژاد اضافه کرد: افرادی که دفترچه بیمه روستائی دارند پس از ثبت نام در  بیمه تکمیلی هنگام مراجعه به مراکز درمانی دولتی طرف قرار داد، هیچ هزینه‌ای برای خدمات درمانی پرداخت نمی‌کنند. وی، حق بیمه تکمیلی  پرداختی روستاییان را سالانه از ۶۵۰تا ۸۰۰هزار ریال در قالب سه طرح  برای هر یک از اعضای خانواده اعلام کرد. به گفته عبدی نژاد سایت ATINS.IR ، مراجعه حضوری به خانه‌های بهداشت روستایی و مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت سه روش پیش بینی شده برای ثبت نام روستاییان در این طرح است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها