شهردار بندرعباس خبر داد؛

بهره‌برداری از هفتمین تقاطع غیر هم‌سطح بندرعباس تا پایان سال جاریشهردار بندرعباس از بهره‌برداری تقاطع غیرهم‌سطح نایبند تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: بهره‌برداری از این تقاطع به عنوان هفتمین تقاطع غیرهم‌سطح شهر بندرعباس، دسترسی بلوار پردیس به آزادگان و بلوار جمهوری اسلامی را میسر می‌کند.
به گزارش صبح ساحل، عباس امینی‌زاده در بازدید از این پروژه با اعلام این خبر اظهار کرد: طی روزهای اخیر بتن‌ریزی عرشه تقاطع غیرهم‌سطح نایبند شروع شده و با اتمام آن، مراحل پایانی برای بهره‌برداری از این پروژه در دستور کار قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا این پروژه تا پایان سال جاری مورد بهره‌برداری شهروندان قرار بگیرد، افزود: این تقاطع به عنوان هفتمین تقاطع غیرهم‌سطح شهر بندرعباس، دسترسی بلوار پردیس به آزادگان و بلوار جمهوری اسلامی را میسر می‌کند.
شهردار بندرعباس ضمن قدردانی از مردم محله نایبند به منظور همراهی در اجرای این پروژه، خاطرنشان کرد: بتن‌ریزی عرشه شرقی این تقاطع به طول 90 متر، با حجم 1220 متر مکعب بتن، در یک مرحله انجام شده و بزودی نیز عملیات بتن‌ریزی عرشه غربی این پروژه انجام می‌شود.
امینی‌زاده با بیان اینکه پروژه تقاطع غیرهم‌سطح نایبند 84 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حدود 200 میلیارد ريال اعتبار به خود اختصاص داده است، عنوان کرد: اجرای چهار راست‌گرد این تقاطع نیز بزودی در دستور کار قرار می‌گیرد.
این مقام مسئول در ادامه سخنانش نیز عنوان کرد: طی چند سال اخیر با همت مجموعه عمرانی شهرداری بندرعباس موفق به بهره‌برداری از شش تقاطع غیرهم‌سطح محمد رسول‌ا...، رسالت، شهدای غواص، ولیعصر، شهید بهشتی و زیرگذر ابوموسی شده‌ایم.
امینی‌زاده با اشاره به اینکه علاوه بر تقاطع غیرهم‌سطح نایبند سه تقاطع غیرهم‌سطح دیگر شامل مهرگان، قدس و پیامبر اعظم نیز توسط مجموعه عمرانی شهرداری بندرعباس به صورت همزمان در حال اجرا است، ادامه داد: عملیات عمرانی این تقاطع‌ها با روند قابل توجهی در حال انجام است.
این مقام مسئول عنوان کرد: علاوه بر این پروژه‌های در حال اجرا، مطالعات مربوط به دو تقاطع غیرهم‌سطح دیگر نیز در حال انجام است.
چندماه پیش هم شهردار بندر عباس گفنه بود: با وجود مشکلات اقتصادی و شرایط ویژه کشور در بحث بیماری کرونا، اجرای پروژه‌های عمرانی شاخص شهر مانند تقاطع غیرهم‌سطح قدس، تقاطع غیرهم‌سطح نایبند، پارک ساحلی صدف و غیره با سرعت خوبی در حال انجام است.
گفتنی است در دوره شهرداری امینی‌زاده، وضعیت نابسمان تنظیف، آسفالت کوچه‌ها، آبگرفتگی معابر هنگام بارندگی، کثرت پروژه‌های نیمه کاره، ضعف در نگهداری از پروژه‌های افتتاح شده از مواردی بوده که بیشترین نارضایتی را در بین شهروندان داشته است. شهردار بندرعباس از بهره‌برداری از یکی از این پروژه‌ها تا پایان سال جاری خبر داده است. حال باید دید آیا این وعده محقق می‌شود یا خیر.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها