در راستای حفظ سلامت جامعه هدف و کاهش مراجعات حضوری

مرکز تلفن ۲۵۰۰ پاسخگوی سوالات حوزه روابط کارمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت:زمینه استفاده از مرکز تلفن 2500 صندوق بازنشستگی کشوری برای معاونت روابط کار با هدف پاسخگویی به سوالات جامعه هدف فراهم شد.

 

به گزارش صبح ساحل، هادی ابراهیمی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بمنظور حفظ سلامت جامعه هدف و کاهش مراجعات حضوری به  ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  زمینه استفاده از مرکز پاسخگویی صندوق بازنشستگی کشوری برای پاسخ به سوالات فنی حوزه روابط کار فراهم شد.

وی با بیان اینکه  زیرساخت این مرکز تلفن، فناوری اطلاعات است، افزود:  از ویژگی‌های منحصر به فرد این مرکز،  اتصال به یکی از سرویس دهنده های اینترنتی کشور، انتقال خط به مراکز دیگر و یا اتصال به اپراتور دورکار در منزل است.

 وی تصریح کرد: اپراتورهای این مرکز در حوزه‌های مختلف روابط کار بویژه حوزه جبران خدمت، مراجع حل اختلاف و بیمه بیکاری پاسخگو خواهند بود.

قابل ذکر است که جامعه هدف برای دریافت پاسخ سوالات خود درخصوص روابط کار،بیمه بیکاری وشکایات کارگری، می توانند با شماره گیری کد ۰۲۱ سپس 2500 با این مرکز ارتباط برقرار نمایند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها