انفجار واحد مسکونی در اهواز / ۱۲ مصدوم حادثه به مرکز درمانی انتقال یافتندمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان درباره جزئیات عملیات امداد و نجات در اهواز گفت: سگهای زنده یاب به منطقه انفجار ارسال شده و عملیات برای نجات افراد گرفتار در زیر آوار ادامه دارد.

به گزارش صبح ساحل، بر اثر نشت گاز در خیابان 15 غربی کیانپارس اهواز واحدی مسکونی منفجر شد. یک تیم واکنش سریع و دو تیم امداد و نجات از جمعیت هلال احمر به منطقه اعزام شده اند.

«علی خدادادی»، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت:  با توجه به انفجار یک ساختمان مسکونی در خیابان 15 غربی کیانپارس به دلیل نشست گاز، تاکنون 12 مصدوم مرکز درمانی انتقال یافتند.

وی افزود: یک کودک خردسال نیز زنده در زیر آوار شناسایی شده و نجاتگران در حال عملیات آواربرداری برای نجات جان این کودک هستند. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان  افزود:  با توجه به حجم آوار  تیم آنست (سگ‌های زنده یاب) جمعیت هلال احمر وارد منطقه شدند.عملیات امداد و نجات کماکان ادامه دارد.

این مقام مسئول اضافه کرد: پس از نجات کودک از زیر آوار عملیات جستجو و نجات با هدف پیدا کردن پدر این کودک با استفاده از سگ های زنده یاب جمعیت هلال احمر ادامه دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها