ورود دادستان به زیباسازی منظر راه آهن بندرعباسدادستان مرکز استان هرمزگان از اداره کل راه آهن و سالن ترمینال شهرستان بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش صبح ساحل،  در راستای اجرای دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه و با توجه به درخواست اداره کل راه آهن استان هرمزگان، «مجتبی قهرمانی»، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از اداره کل راه آهن و سالن ترمینال شهرستان بندرعباس بازدید کرد.

در جریان این بازدید که مدیر کل راه آهن استان هرمزگان، معاون فنی و زیربنایی این اداره کل، فرمانده پلیس راه آهن و سایر مسئولان مربوطه نیز حضور داشتند، امکانات موجود خطوط ریلی در ایستگاه راه آهن بندرعباس از نزدیک مورد رصد و بررسی قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس در حاشیه این بازدید دستور داد با توجه به مشاهدات صورت گرفته و توضیحات ارائه شده توسط مسئولین ، اقدامات لازم به منظور ارائه خدمات مناسب و در شاًن شهروندان محترم استان هرمزگان صورت پذیرد.

وی همچنین اضافه کرد: با توجه به اینکه ورودی سالن ترمینال قطار بندرعباس منظر زیبایی ندارد و دو سال است که به حال خود رها شده، ضمن ورود به موضوع از باب حقوق عامه، دستورات لازم به منظور اقدام فوری در جهت زیباسازی منظر ورودی و ایجاد مبلمان و فضای سبز مناسبت در این محل صادر شده است.  

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها