شناور‌های صیادی کیش زیر پوشش بیمه ایران قرار می‌گیرندرئیس اداره شیلات کیش گفت: شناور‌های صیادی سبک و سنگین کیش زیر پوشش بیمه ایران قرار می‌گیرند.

    

به گزارش صبح ساحل، موسی احمدی با بیان اینکه نبود بیمه متعهد و پاسخگو برای شناورهای صیادی جزیره موجب بروز مشکلات متعددی در مواقع آتش سوزی و صیادی شده ، گفت: بر اساس قراردادی جدید با بیمه ایران،این شناورها زیر پوشش بیمه قرار می گیرند.
وی گفت: اطلاعات شناورهای صیادی به زودی در اختیار بیمه ایران قرار می گیرد و پس از تعیین حق بیمه، صیادان و مالکان شناورها باید برای امضای قرار داد مراجعه کنند.
احمدی در خصوص آخرین وضعیت یگان حفاظت شیلات جزیره نیز گفت: این یگان با دو دستگاه گلف و نیروهای این یگان در کیش مستقر شده اند و به صورت رسمی کار خود را همزمان با دهه مبارک فجر آغاز می کنند.
رئیس اداره شیلات کیش به موضوع حمل آبزیان در سطح جزیره هم اشاره کرد و افزود: حمل بیش از 10 کیلو هرگونه آبزی در جزیره نیازمند مجوز شیلات است و در غیر اینصورت قاچاق تلقی می شود.
احمدی به قیمت ماهی در کیش هم اشاره کرد و تاکید کرد: با حذف واسطه از چرخه انتقال ماهی در کیش قیمت ماهی با کاهش 30 درصدی روبرو شده و با افزایش عرضه روند کاهشی قیمت ماهی در جزیره ادامه می یابد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها