لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور

خلیج فارس میناب در دربی هرمزگان پیروز شدتیم های هرمزگانی در هفته دوم مسابقات لیگ دسته سوم  فوتبال باشگاه های کشور به مصاف هم  رفتند.

 

به گزارش صبح ساحل، در این هفته از مسابقات تیم خلیج فارس میناب از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید امینی این شهر میزبان فولاد هرمزگان بود که در پایان با نتیجه دو بریک به برتری دست یافت. برای تیم خلیج فارس مدافع حریف و میثم صادقی گلزنی کردند و تک گل تیم فولاد را مسعود رزم پوش از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. همزمان با این مسابقه دیگر‌ نماینده هرمزگان تیم هرنگ جوان بستک قهرمان فصل قبل لیگ برتر استان در ورزشگاه تختی میزبان عقاب شیراز بود که هرنگ این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت.
در این بازی هرنگ جوان با نتیجه چهار بر دو و با گل های محسن خردنیا دو گل، حسین عبدی و علی باقری به برتری دست یافت.

خلیج فارس میناب در  دربی هرمزگان پیروز شد 


در گروه پنجم این رقابت ها تیم های ون پارس نقش جهان، رضوانی اصفهان، صنعت فولاد کوهستان، استوک مرودشت فارس، عقاب شیراز، شهیدباقری گویم فارس، هرنگ جوان بستک، فولاد هرمزگان، خلیج فارس میناب، سنگ آهن بافق، شاهین زاهدان، مشیز کرمان، استقلال کیش حضور دارند.
مرحله نخست مسابقات زیر گروه لیگ دسته سوم  فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه به صورت دوره ای برگزار می شود. در هفته اول بازی تیم فولاد با نماینده زاهدان برگزار نشد. هرنگ جوان در کرمان به تساوی دست یافت و خلیج فارس میناب در شیراز شکست خورد.

خلیج فارس میناب در  دربی هرمزگان پیروز شد

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها