رئیس اداره ورزش و جوانان بندر خمیر

اعتبارات زیادی به زیرساخت های روستایی تخصیص یافته استبیشترین اعتبارات ورزشی شهرستان بندر خمیر به توسعه زیرساخت های روستایی تخصیص یافته است.

 

به گزارش صبح ساحل، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر  گفت: این روزها سخت پیگیر جذب اعتبارات عمرانی شهرستان هستیم و امیدواریم تا پایان همین دولت بخش عظیمی از پروژه های نیمه تمام به ویژه در روستاها را به سرانجام برسانیم.
یونس برهم افزود: با نگاه ویژه امیاری مدیرکل و حمایت و پشتیبانی خاص خواستار فرماندار همیشه همراه شهرستان  طی روزهای اخیر قریب به ۱۰ میلیارد ریال از اعتبارات بخش ورزش شهرستان جذب که ۹۰ درصد این اعتبارات در بخش توسعه زیرساختهای ورزش روستایی است. برهم تاکید کرد: دور از انصاف است اگر در توسعه زیرساخت های ورزشی حمایت های صالح دریانورد رئیس و کارشناسان زحمتکش سازمان برنامه و بودجه استان را نادیده بگیریم زیرا واقعا به مقوله ورزش و پروژهای ورزشی در سراسر استان نگاه مثبت و ویژه ای دارند.
رئیس اداره ورزش و جوانان بندرخمیر تخصیص اعتبار برای اجرای پروژه های چمن مصنوعی محله ای رودبار، دهنو، کروییه و بناب  همچنین روشنایی زمین فوتبال آل درویش  را مورد تایید قرار داد و گفت: در کنار این پروژه ها اتمام چمن طبیعی زمین فوتبال کشار بالا، چمن مصنوعی گوین، روشنایی مجموعه ورزشی کهورستان و تسطیح زمین فوتبال چهار  روستای دیگر در دستور کار این اداره قرار دارد.‌ وی گفت: در مرحله  بعدی به دنبال اجرای چمن مصنوعی چند روستای دیگر در بخش های مرکزی و رویدر هستیم که امیدواریم  بتوانیم اعتبارات مورد نیاز این روستاها نیز جذب کنیم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها