لیگ برتر فوتبال امیدهای باشگاه های کشور

تیپ تکاوران در خانه مساوی کرد تیم تیپ تکاوران بندرعباس در هفته سوم لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور به مصاف تیم نفت اهواز رفت. 
به گزارش صبح ساحل، شاگردان سید رضا حسینی ارشد سرمربی تیم تیپ تکاوران بندرعباس که نخستین سال حضور در لیگ برتر امیدهای کشور را  تجربه می‌کنند  در سومین بازی میزبان تیم نفت اهواز  در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس بودند که در پایان به نتیجه مساوی یک یک دست یافتند. 
در نیمه نخست این بازی تیم تیپ تکاوران بندرعباس با گلی که عیسی جانفزا به ثمر رساند با شکست به رختکن رفت. در نیمه دوم شاهد بازی بهتری از نماینده هرمزگان بودیم و با گلی که عرفان باصری به ثمر رساند در پایان دو تیم به نتیجه مساوی یک یک دست یافتند. داوری این بازی را مصطفی زارعی ، مرتضی چاهخوی زاده ، حسن مهدی زاده وامیر حسین میرزایی برعهده داشتند. تیم تیپ تکاوران در هفته اول مقابل گل گهر سیرجان به برتری دست یافت اما در دومین بازی مقابل سپاهان اصفهان شکست خورد. 
مسابقات لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور با حضور ۱۶ تیم در دو گروه برگزار می شود و تیم تیپ تکاوران بندرعباس در گروه اول با تیم های شاهین شهرداری بوشهر، نفت اهواز،  سپاهان اصفهان، مس کرمان، گل گهرسیرجان، مس رفسنجان و ذوب آهن هم گروه است. در گروه دوم این مسابقات هم تیم های فولادخوزستان، نفت امیدیه، پارس جنوبی جم، کیان سام بابل، نساجی مازندران، شهرخودرو مشهد، تراکتور تبریز، نود ارومیه و آلومینیوم اراک حضور دارند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها