فرمانده انتظامی بندرعباس تشریح کرد:

ماجرای تیراندازی محله نخل ناخدا بندرعباسفرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از تمرد و تعرض تعدادی از عوامل قاچاق کالا به ماموران انتظامی در حین اجرای قانون در یکی از محلات بندرعباس (محله نخل ناخدا) خبر داد.
به گزارش صبح ساحل، سرهنگ تیمور دولتیاری فرمانده انتظامی  شهرستان بندرعباس  در تشریح این خبر گفت :در پی مطالبه شهروندان مبنی بر تهیه و توزیع کالای قاچاق و گاها مواد مخدر و مشروبات الکلی در یکی از محلات بندرعباس ، ماموران انتظامی یگان امداد  این شهرستان شب گذشته بیست و هشتم دیماه ، با هماهنگی و اخذ دستور قضایی به منظور اجرای طرح توقیف موتورسیکلت های سنگین قاچاق و پاکسازی منطقه آلوده  به محل اعزام که در بدو ورود به منزل یکی از عوامل قاچاق تعداد زیادی موتورسیکلت سنگین اوراق شده مشاهده می کنند  که در حین انتقال انها خانواده فرد و همسایگان ممانعت می کنند.
   
   
  
وی افزود: نیروهای کمکی کلانتری های بندرعباس به محل اعزام ، و تعداد ۲۰ دستگاه موتورسیکلت اوراق شده  و قاچاق از منزل متهم کشف که وی با جوسازی  و مظلوم نمایی و تحریک جمعیت حاضر در صحنه ، بصورت دسته جمعی به مامورین و خودروهای سازمانی تمرد و اقدام به فحاشی و سنگ پرانی می کنند که در این رابطه  تعدادی از ماموران از ناحیه سر ، کمر و پا مصدوم و خودرو های سازمانی کلانتریها و یگان امداد  نیز از ناحیه سپر جلو ، سقف و صندوق عقب ، پنجره ، گلگیر عقب سمت راست وکاپوت ، گلگیر و آینه تخریب شدند.
 فرمانده انتظامی بندرعباس اظهار داشت:  در این رابطه  به جهت کنترل اوضاع و مدیریت صحنه ، برابر ماده ۱۵۶  قانون بکارگیری سلاح ، توسط ماموران حاضر  چند تیر هوایی شلیک ، و اقلام قاچاق کشف شده به پارکینگ دلالت و متهم اصلی  دستگیر شد .
 سرهنگ دولتیاری  ارزش کالاهای قاچاق کشف در این عملیات را یک میلیارد و 12 میلیون  تومان عنوان کرده و خاطر نشان کرد:  در این درگیری  احدی از شهروندان حدودا 68 ساله و حاضر در صحنه بعلت مشکلات قلبی  و نامساعد بودن وضعیت تنفسی به بیمارستان خلیج فارس منتقل که فرد مذکور در بیمارستان فوت نمود که تلاش های لازم با هماهنگی پرشکی قانونی در خصوص علت تامه فوت تحت بررسی می باشد که نتیجه نهایی متعاقبا اعلام می گردد. 
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس  ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت:برابر قانون ، پلیس مسوول برقراری و حفظ نظم و امنیت عمومی بوده و هرگونه تعرض و تمرد به پلیس در حین انجام ماموریت جرم محسوب شده و پیگرد قانونی بدنبال دارد.
غیرقابل انتشار: 2منتشر شده: 3
حالا هرچی
۳ بهمن ۱۳۹۹
متاسفانه روز به روز قدرت نیروی انتظامی رو تضعیف میکنن تا بتونن راحتتر هر جرمی میخوان انجام بدن. یعنی چرا باید یکنفر وقتی جرمی مرتکب میشه نباید به دستور پلیس تمکین کند،‌برعکس طلبکارانه هم برخورد میکند
حسین
۲ بهمن ۱۳۹۹
بچه های نیروی انتظامی باید دست اینها رو تک به تک باید بوسید و با حقوق بسیار کم و شیفت بندی های سخت و استراحت کم ۲۴ ساعت خدمت ۲۴ ساعت استراحت این بندهای خدا هست و درصورتی که ۲۴ ساعت خدمت باشه باید ۴۸
حسین
۳۰ دی ۱۳۹۹
درجهت مبارزه بااراذل وهنجارشکنان وحفظ امنیت مردم دست برادران زحمتکش نیروی انتظامی بایدبازترباشدتادیگراحدی جرات خدشه دارکردن حرمت نیروی انتظامی نکندچراکه اینهابرای امنیت مازحمت میکشند
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها