40 پروژه عمرانی در پارسیان، دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسدفرماندار شهرستان پارسیان گفت: تعداد بالغ بر ۴۰ پروژه عمرانی در بخشهای مختلف عمران شهری و روستایی،صنعت،آب،برق،راه، ورزش و جوانان، آموزش و ... افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش صبح ساحل، جلسه ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی دهه فجر به ریاست مجتبی رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان وبا حضور مسئولین دستگاه‌های اجرایی در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.

مجتبی رضاپور سردره فرماندار پارسیان دهه مبارک فجر را فرصت مناسبی برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد که امید است با یک برنامه ریزی مدون نهایت تلاش و همت خود را در جهت برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌ها برداریم.

وی افزود: تعداد بالغ بر ۴۰ پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف عمران شهری و روستایی،صنعت،آب، برق، راه، ورزش و جوانان، آموزش و ... افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید که افتتاح پروژه بزرگ اسکله شماره پنج  منطقه ویژه صنایع انرژی بر و کلنگ زنی تعداد ۱۲پروژه در این صنایع از مهمترین پروژه ها می باشد.

فرماندار پارسیان در ادامه با تاکید بر اینکه برنامه‌های دهه فجر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود، تشریح کرد: با توجه به شیوع کرونا و محدودیت ها در برگزاری برنامه ها ، فعالیت در فضای مجازی تقویت می‌شود.

وی در ادامه جلسه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با اتکا با ارزش‌ها و باورهای دینی و اعتقادی مردم به ثمر نشست و ماهیت الهی و مردمی انقلاب برای جهانیان به اثبات رسید‌.

رضاپور تاکید نمود: باید برنامه ریزی و زمینه لازم برای حضور جوانان و نسل جدید انقلاب را در این مراسمات مهیا کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها