در دیدار با وزیر ورزش و جوانان مطرح شد:

تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی و نیمه تمام ورزشی در غرب هرمزگاننماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ومدیرکل ورزش و جوانان استان با مقام عالی وزارت ورزش و جوانان دیدار کردند.

 

به گزارش صبح ساحل، احمدجباری نماینده مردم شهرستان های بندرلنگه، بستک، پارسیان در مجلس شورای اسلامی به اتفاق محمودرضا امیاری مدیر کل ورزش و جوانان  با حضور در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کردند.
امیاری مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان در این دیدار گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل ورزش و جوانان استان درحوزه انتخابیه غرب استان  و توسعه زیرساخت های اماکن و فضاهای ورزشی در استان ارائه نمود. در این نشست، احمد جباری در خصوص روند پروژه های ورزشی و تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام ورزشی در حوزه انتخابیه خود و توسعه زیرساخت های ورزشی و ورزش قهرمانی و همگانی استان مباحثی را مطرح نمود. در این نشست  توجه به  توسعه زیرساخت های ورزشی استان، اعتبار لازم برای ایجاد زمین های چمن فوتسال محله ای، تکمیل اماکن ورزشی نیمه تمام، جذب اعتبارات و افزایش سرانه ورزشی استان از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد توجه قرار گرفت.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها