رییس کمیته مالی وپشتیبانی ستاد انتخابات استان:

برگزاری انتخاباتی سالم منوط به پایبندی به قانون است رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات هرمزگان بر لزوم تامین امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند، پرشور و باشکوه در استان با همکاری همه دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش صبح ساحل، نازنین شیبانی تذرجی در نخستین نشست کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان افزود: اجرای فرآیندهای انتخابات براساس برنامه زمانبندی و در چارچوب‌های قانونی معین بسیار مهم است و اعضای  کمیته باید با پایبندی به قانون، گام موثری در راستای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در استان بردارند.
وی ضمن تاکید بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد سال آینده شرح وظایف هر یک از اعضا را تشریح و تبیین کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان بر همکاری همه اداره ها و دستگاه های استان برای برگزاری انتخابات تاکید کرد و از اعضای کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات خواست برای تامین ملزومات، تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز با توجه به اختیارات قانونی همکاری لازم را با ستاد انتخابات انجام دهند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها