لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه های کشور

آوای حدید میناب در برابر حریف شیرازی شکست خورد تیم آوای حدید میناب در هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال جوانان کشور برابر خلیج فارس شیراز با نتیجه سه بر یک شکست خورد.
 
به گزارش صبح ساحل، نماینده هرمزگان در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به مصاف نماینده فارس رفت و در پایان با نتیجه سه بر یک شکست خورد. در نیمه نخست ابتدا تیم آوای حدید میناب از نقطه پنالتی توسط مهدی امینی به گل رسید. تیم مهمان پس از دریافت این گل به خود آمد وروی یک ضد حمله  عرشیا ریگی دروازه تیم میزبان را گشود تا نیمه نخست دوتیم با تساوی یک یک به رختکن بروند. 
درنیمه دوم تیم خلیج فارس شیراز بهتر ظاهر شد و محمد خالویی دوبار موفق به گلزنی برای تیمش شد. 
تیم آوای حدید میناب بعد از دریافت گل دوم موفق به گلزنی توسط مهدی امینی شد وتوپ هم از خط دروازه حریف گذشت اما داور این دیدار این گل را نادیده گرفت. وسر انجام این دیدار با پیروزی سه بریک به سود نماینده فارس به پایان رسید. داوران این دیدار احسان نورالهی ، حسن مهدی زاده ، محمد شهیدی و محمد حسن همدم از کرمان بودند. نماینده فدراسیون علی سالاری بود.
مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور در پنج گروه برگزار می شود و تیم آوای حدید میناب در گروه ( ب ) این بازی ها با تیم های مس رفسنجان ، فجر سپاسی شیراز ، خلیج فارس شیراز و شهید وفایی شیراز هم گروه است.
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها