پرداخت تسهیلات به بیش از 2 هزار و 900 طرح اشتغال روستایی در هرمزگانمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت:  تاکنون بیش از 401 میلیارد تومان به 2 هزار و 968 طرح اشتغال روستایی، تسهیلات پرداخت شده است. 

 

به گزارش صبح ساحل، "هادی ابراهیمی" افزود: با پرداخت این میزان تسهیلات، پیش بینی می شود زمینه ایجاد اشتغال بیش از 9 هزار و 485 نفر فراهم شود.

وی مجموع تسهیلات اختصاص داده شده به استان  در این خصوص را 454 میلیارد تومان ذکر و اضافه کرد: 3 هزار و 338 طرح به مبلغ بیش از 580 میلیارد تومان به بانکهای عامل استان ارسال شده که از این تعداد، 2هزار و 979 طرح مصوب شده است.
ابراهیمی اضافه کرد: یکی از مهم‌ ترین اولویت های دولت تدبیر و امید، توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی است و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی بعنوان یکی از طرحهای دولت در ابتدای سال ۹۶ به اجرا درآمد.

ابراهیمی اظهارداشت: تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر به رسته های اولویت‎دار و طرح های دارای توجیه اقتصادی و متناسب با ظرفیتهای استان و ایجاد اشتغال پرداخت می‌شود که هرمزگان بعنوان یکی از استانهای پیشرو در جذب و پرداخت از سوی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی انتخاب شده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها