لیگ دسته یک سلاح‌های بادی:

فولاد هرمزگان حریفان خود را شکست دادچهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک سلاح‌های بادی ، دیدارهای عقب افتاده سال ۹۹ در محل سالن مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

    

 

به گزارش صبح ساحل،  هفته اول و دوم لیگ دسته یک سلاح‌های بادی ، دیدارهای عقب افتاده سال ۹۹ آقایان در رشته تفنگ در محل سالن   مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
در این دوره از رقابت‌ها که تیم‌های فولاد هرمزگان،  تیگرا و امید انقلاب به میزبانی هیات کردستان در آن حضور داشتند در هفته اول در رشته تفنگ آقایان در دیدارهای رو در رو تیم‌های تیگرا و فولاد هرمزگان موفق به شکست حریفان خود شدند.
همچنین در نوبت عصر و در هفته دوم این رقابت‌ها  تیم‌های تیگرا و هیات کردستان مقابل حریفان خود به برتری رسیدند. در پایان هفته اول و دوم این مسابقات و از جمع ۸ نفر راه‌ یافته به فینال آقایان محمد امین رهسپار، حامد قرباغی از تیم تگرا  و علیرضا دانشور از تیم فولاد هرمزگان  موفق شدند به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کنند. علی دادگر، سرپرست فدراسیون تیراندازی نیز با حضور در محل برگزاری مسابقات به همراه حسینی، شیخی‌فرد، رسولی و عباسلودر مراسم اهدای جوایز شرکت کردند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها