تزریق بیش از 80هزار دوز واکسن کرونا در کیش رییس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: از ابتدای شروع  واکسیناسیون کیشوندان تا کنون ۸۰ هزار و ۱۰۲ دُز واکسن کرونا در این جزیره تزریق شده است.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایرنا، محمدرضا رضانیا روز دوشنبه اظهار داشت: : تاکنون در این جزیره ۵۱ هزار و ۸۱۳ نفر دُز اول و ۲۸ هزار و ۲۸۹  نفر نیز دُز دوم خود را دریافت کرده اند.

وی اضافه کرد: در راستای پوشش حداکثری کیشوندان و ساکنان جزیره علیه ویروس کرونا کماکان تزریق واکسن به صورت ویژه در دستور کار قرار بوده و روز گذشته یک هزار و ۲۶۵ دُز بین افراد واجد شرایط تزریق شده است.

تاکنون در این جزیره هشت هزار و ۲۵۳ بیمار مبتلا به ویروس کرونا شناسایی شده و ۶ بیمار نیز در بیمارستان فوق تخصصی جزیره کیش بستری هستند.

روز گذشته ۱۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در این جزیره شناسایی شده و در ۱۴ روز سپری شده نیز تعداد بستری ها به ۲۰ نفر رسیده است.

 

براساس آخرین آمار منتشرشده ازسوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، تاکنون یک میلیون و 982هزار و 406دوز واکسن کرونا در استان تزریق شده است. از این تعداد، یک میلیون و 284هزار و 485دوز اول و 696هزار و 133 دوز دوم تزریق شده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها