ماجرای اختلال در پمپ بنزین های سراسر کشور         

 صالحی، رئیس انجمن کانون جایگاه‌داران گفت: دلیل این مشکل حمله سایبری در کل کشور به سامانه عرضه بنزین بوده. سامانه هوشمند سوخت به صورت کلی قطع شده. این مساله در حال بررسی است و جلسه تشکیل می‌شود.

توضیح ایسنا درباره خبر جعلی اختلال در پمپ بنزین‌ها


خبری با عنوان «قطع ناگهانی بنزین در جایگاه‌های سوخت تهران و شهرستان‌ها به دلیل حمله سایبری» که به نقل از ایسنا در حال انتشار در فضای مجازی است، جعلی است.

پیرو انتشار خبری با عنوان «قطع ناگهانی بنزین در جایگاه‌های سوخت تهران و شهرستان‌ها به دلیل حمله سایبری» به نقل از ایسنا، در فضای مجازی به اطلاع کلیه مخاطبان می‌رساند چنین خبری از سوی خبرگزاری ایسنا منتشر نشده و مطلب در حال انتشار به نقل از ایسنا در فضای مجازی جعلی است.
توضیحات تکمیلی متعاقبا در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

  

قطعی چندین پمپ بنزین در تهران

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: جلسه‌ای فوری درباره این موضوع در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حال برگزاری است که به محض پایان یافتن جلسه اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.

هیچ پیش بینی برای حل مشکل  اخلال در سامانه کارت سوخت وجود ندارد

رئیس صنف جایگاه داران سوخت کشور گفت: از ساعت 11 ظهر امروز پیامک دریافت کردیم که سامانه دچار اختلال شده است. از استان های دیگر هم پیگیر شدیم و آنها هم تایید کردند. تا زمان حل مشکل امکان سوختگیری به صورت آزاد وجود دارد. مشکل نرم افزاری است. در هشت سال گذشته بر اثر بی توجهی دستگاه های کارتخوان مستهلک شده است. مردم صبور باشند و در صورت عدم نیاز به سوخت، به پمپ بنزین ها مراجعه نکنند. هیچ پیش بینی برای حل مشکل وجود ندارد.

اعلام رسمی وزارت نفت درخصوص اختلال در پمپ بنزین ها

 سخنگوی وزارت نفت در این خصوص گفت: مشکل فنی در سامانه کارت سوخت اتفاق افتاده و شرکت ملی پخش سامانه هوشمند را از مدار خارج کرده است .

علی فروزنده در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سوخت گیری در جایگاه‌های سوخت با مشکل مواجه نیست، مشکلی برای سوخت گیری وجود ندارد و مردم می توانند با قیمت آزاد سوخت گیری کنند. این اطمینان را به مردم می دهم که هیچ مشکلی برای سهمیه سوخت مردم به وجود نخواهد آمد و کارشناسان در حال بررسی و رفع مشکل هستند و به محض رفع مشکل به مردم اطلاع رسانی می شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها