با حضور رئیس هیات بسکتبال برگزار شد

قرعه کشی مسابقات بسکتبال بندرعباس در رده‌های سنی مختلفقرعه کشی مسابقات بسکتبال شهرستان بندرعباس در سالن فجر بندرعباس برگزار شد.

    

به گزارش صبح ساحل، جلسه قرعه کشی مسابقات بسکتبال شهرستان بندرعباس با حضور محمد سعید رضایی رئیس هیات بسکتبال شهرستان بندرعباس در سالن فجر برگزار شد.
در این جلسه  محمد سعید رضایی گفت: بعد از گذشت یکسال و نیم و به دلیل ویرووس منحوس کرونا تمامی فعالیت های ورزشی به دستور ستاد مدیریت کرونا تعطیل بود  و هیات بسکتبال شهرستان هیچگونه فعالیتی در سالن های سربسته نداشت به غیر از زمان هایی که از سوی ستاد مدیریت کرونا وضعیت شهر مناسبت اعلام  می شود و  مسابقاتی را مانند پرتاب پنالتی و مهارت های فردی برای آقایان و بانوان در رده های مختلف و زمین های سرباز (خیابانی) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می کردیم  تا عملا شور و نشاط را در این روزهای سخت و تلخ برای خانواده ها و ورزشکاران رقم بزنیم.
در ادامه این جلسه  مرتضی کوهگرد دبیر هیات بسکتبال شهرستان بندرعباس به همراه مدیران و مربیان باشگاه ها قرعه کشی مسابقات را انجام دادند و مقرر شد مسابقات با حضور تیم های اروند سورو، ، پیشکسوتان بندرعباس، ستاره گان پدیده، فولاد هرمزگان،  کارگران، مخابرات و  نوین بندر در رده های مینی بسکتبال، نونهالان، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها