105 جایگاه عرضه سوخت در هرمزگان فعال شدمدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان از فعال شدن یکصد و پنج جایگاه عرضه سوخت در استان خبر داد.

      

به گزارش صبح ساحل، فضل اله اکبری مدیر منطقه گفت:  بلافاصله پس از اطلاع از قطع ارتباط سامانه هوشمند جایگاه ها با مرکز در یک اقدام فوری ١۴ تیم تخصصی از کارشناسان سامانه هوشمند به اقصی نقاط استان اعزام شدند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان افزود: بمنظور جلوگیری از توقف سوختگیری این کارشناسان با مراجعه به جایگاه های عرضه سوخت نسبت به راه اندازی تک تک نازل های هر جایگاه بصورت آفلاین و با نرخ دوم اقدام نمودند. اکبری ادامه داد: تا شب گذشته برای٨۵ باب جایگاه از مجموع ١۶۴ باب جایگاه استان امکان سوختگیری فراهم شد که این میزان تا ساعت ٩ صبح چهارشنبه پنجم آبان ماه به یکصد و پنج جایگاه افزایش یافته است.
فضل اله اکبری با تشکر از صبوری و همکاری شهروندان و هم استانی های گرامی ادامه داد:
در تلاشیم با سرعت بیشتری کلیه جایگاه ها به چرخه خدمت رسانی بازگردند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان با اشاره به اینکه برای اتصال مجدد به سامانه هوشمند و امکان استفاده از کارت سوخت با قیمت یارانه ای فرآیند طولانی تری باید طی شود گفت: به موازات تلاش برای راه‌اندازی جایگاه ها اقدامات لازم برای اتصال به شبکه سراسری سامانه هوشمند مدیریت سوخت نیز با جدیت پیگیری می‌شود.
اکبری در پایان از هم استانی های عزیز خواست به شایعات بی اساس درباره افزایش قیمت  و... توجه نکنند و تنها در زمان نیاز به سوختگیری به پمپ بنزین ها مراجعه کنند

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها