امکان انتقال تاریخچه واتساپ از آیفون به انواع گوشی‌ها فعال شدمدتی است که کاربران می‌توانند به راحتی تاریخچه خود را از آیفون به دستگاه‌های سامسونگ منتقل کنند و اکنون این قابلیت به تمام پیکسل‌های گوگل نیز تعمیم داده شده است.

به گزارش صبح ساحل، گوگل اعلام کرده است که هر تلفنی که با اندروید ۱۲ راه اندازی شود، می‌تواند همین کار را انجام دهد. بنابراین، تا چند ماه دیگر، این موضوع تنها به دستگاه‌های سامسونگ و گوگل محدود نخواهد شد.

تاریخچه واتساپ را می‌توان از آیفون به هر تلفنی که با اندروید ۱۲ راه اندازی می‌شود منتقل کرد،انتقال به روشی نسبتاً ساده کار می‌کند. پیکسل ۶ یا پیکسل ۶ پرو را انتخاب کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک کابل لایتنینگ به USB-C است. پیکسل خود را با آن به آیفون خود متصل می‌کنید و سپس، هنگامی که در هنگام راه‌اندازی اولیه پیکسل از شما خواسته شد، یک کد QR را در آیفون خود اسکن می‌کنید تا واتس اپ راه‌اندازی شود و همه مکالمات، رسانه‌ها و موارد دیگر به Pixel منتقل شوند.

امکان انتقال تاریخچه واتس اپ از آیفون به انواع گوشی‌ها فعال شد

   

 داده‌ها به طور ایمن بین تلفن‌ها جابجا می‌شوند. گوگل می‌گوید که از نزدیک با واتس اپ کار می‌کند تا اطمینان حاصل کند که از آن محافظت می‌شود و هیچ کس دیگری نمی‌تواند به اطلاعات و فایل‌های شما دسترسی داشته باشد. تاریخچه چت به سادگی از آیفون به پیکسل کپی می‌شود و در حالی که انتقال در حال انجام است، آیفون توانایی دریافت پیام‌های جدید را از آن نقطه به بعد از دست می‌دهد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها