۱۱۲ فوتی جدید کرونا در ایران؛ مجموع واکسن تزریق شده به ۹۵ میلیون و ۸۶۶ هزار و ۹۹۰ مورد رسیدوزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را اعلام کرد.

به گزارش صبح ساحل، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه_ اعلام کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور هشت هزار و ۳۰۵ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به شش میلیون و چهار هزار و ۴۶۰ نفر رسیده است. ‬

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون پنج میلیون و۶۲۹ هزار و ۵۹۶ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۲ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند که با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون ۱۲۷ هزار و ۵۵۱ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی شده، هزار و ۲۰۳ نفر بستری‌های بیمارستان به شمار می‌روند و سه هزار و ۶۴۰ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درباره آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _ سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه_ مجموعاً ۵۵ میلیون و ۴۰۵ هزار و ۱۵۴ نفر دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. تا امروز ۴۰ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۹۸ نفر دز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.

همچنین ۲۶۸ هزار و ۶۳۸ نفر دز سوم واکسن را نیز دریافت کرده‌اند.

با احتساب این تعداد مجموع دزهای واکسن تزریق شده در کشور به شمار ۹۵ میلیون و ۸۶۶ هزار و ۹۹۰ مورد رسید.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها