قیمت تارا اتوماتیک مشخص شدبراساس دعوتنامه صادر شده برای مشتریانی که در طرح‌های فروش خودرو تارا اتوماتیک با موعد تحویل آبان ماه ۱۴۰۰ شرکت کرده بودند، قیمت این خودرو مشخص شده است.

به گزارش صبح ساحل، گروه صنعتی ایران‌خودرو اولین ثبت‌نام برای پیش‌فروش محصول ایرانی و جدید خود (تارا) در دو مدل اتوماتیک و دستی آن برای تحویل از تیر تا دی ماه سال ۱۴۰۰ را دی ماه سال گذشته برگزار کرد که براساس آن مبلغ علی‌الحساب ۱۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده بود.

طبق تعهد ایران‌خودرو به مشتریان برای آغاز تحویل، پس از تعیین قیمت رسمی این محصول معادل ۴۱۵ میلیون تومان، دعوتنامه برای مشتریان تارای اتوماتیک ارسال و امکان تکمیل وجه برای مشتریان این خودرو که موعد تحویل آن‌ها آبان ماه  ۱۴۰۰ بوده است، تا ۲۸ ماه جاری (۱۴۰۰/۰۹/۲۸) فراهم شده است.  

بر این اساس با پرداخت الباقی مبلغ خودرو ( ۲۲۲ میلیون و ۵۰۰هزار تومان) از سوی مشتری، فرآیند تحویل آغاز و خودروها به مالکان تحویل خواهد شد.

تیرماه امسال قیمت رسمی خودرو تارا دنده‌ای نیز معادل ۲۹۰ میلیون و ۴۷۲ هزار و ۹۰۰ اعلام و دعوتنامه مشتریانی که پیش‌تر اقدام به ثبت‌نام این خودرو کرده بودند، صادر شد. 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها